KNIHOVNA NABÍZÍ

• Farní knihovna je otevřena každou středu (mimo července a srpna) od 9 do 11 hodiny a odpoledne od 15 do 17 hodiny. Kromě toho je možné knihovnu navštívit v neděli po mši svaté v 11 hodin.
  • Farní knihovnu doplňujeme pravidelně doplňujeme o nové tituly vydané v poslední době, ale také z pozůstalosti čtenářů.
  • Kromě možnosti zapůjčit si knihu k četbě, nebo studiu je možné využít nabídku „antikvariátní“. Z vybraných titulu, které jsou takto k dispozici je možné přispět na provoz a rozvoj knihovny.
  • V průběhu vybraných dnů v roce knihovna nabízí možnost zakoupení nových titulů do vlastních knihoven; tato možnost je vždy předem ohlášená. (Adventní prodej kalendářů, různé duchovní literatury a přání atd.).