Hlavní stránkaMládežVývěska

Kurz růstu pro mladé: „Učedníci-misionáři“

Milí pastorační asistenti/asistentky, sestry a bratři!

V tomto školním roce nabízíme za DCM kurz, který jsme nazvali „Učedníci-misionáři„. Jde o společnou cestu růstu ve víře vyznávané, žité a slavené. Kurz vznikl na žádost biskupa Tomáše, je určen mladým lidem od 15 do 25 let a povedou ho členové týmu DCM a jiní hosté. Kvůli snadnější dostupnosti bude probíhat kombinovaně – prezenčně (3 setkání) a on-line (5 setkání). První setkání se uskuteční v rámci diecézní pouti do Teplé v sobotu 14. září 2024. Přihlašovací formulář najdete pod QR kódem na plakátku, nebo na tomto odkazu:

Moc vás prosíme, abyste tyto informace, materiály (viz přílohy) a přihlašovací formulář pomohli rozšířit mezi mladé ve vašich farnostech (popř. na stránkách farnosti, Facebooku, pomocí WhatsApp, atd). Je to pro ně šance nejen něco nového se dozvědět, ale také se seznámit a navázat přátelské vztahy s dalšími mladými křesťany. Věříme, že na osobních vztazích to bude v budoucnu stát.

Díky!
Za tým DCM