Hlavní stránkaPozvánky na akceVývěska

Adventní obnova s P. Miroslavem Heroldem SJ

Nabízíme duchovní obnovu na samém rozmezí starého a nového církevního roku. Starý rok zve k rekapitulaci, začátek roku nového k výhledu do budoucna. V těchto vzácných chvílích je vhodné zajet na hlubinu a podívat se na staré i nové spolu s Dárcem života a Pánem času.

PROGRAM OBNOVY:
7.30 mše sv. (arciděkanský kostel)
9.00-9.30 podněty k osobní modlitbě (Refektář jezuitské koleje)
9.30-10.30 prostor pro osobní modlitbu nebo duchovní sdílení s druhými (Jezuitský kostel – Adorace; Refektář JK)
10.45-11.15 podněty k osobní modlitbě (Refektář JK)
11.15-12.15 prostor pro osobní modlitbu nebo sdílení (Jezuitský kostel; Refektář JK)
13.30-18.30 možnost osobního setkání (rozhovor, svátost smíření) s P. Miroslavem Heroldem SJ (po osobní domluvě, fara)

S paterem Miroslavem se ještě nerozloučíme, ale můžeme se těšit na společné nedělní slavení při společné mší svaté v 10.00 hodin v jezuitském kostele