OhláškyPozvánky na akceVývěska

Klatovský večer chvál za Duchovní povolání

Věděli jste, že týden mezi třetí a čtvrtou nedělí velikonoční je týdnem modliteb za nová duchovní povolání a povolání k zasvěcenému životu? A věděli jste, že čtvrtá neděle velikonoční je nedělí Dobrého pastýře a tedy dnem modliteb za nová kněžská povolání? Že ne?
Tak právě proto vás zveme na další klatovský večer chvál!

Naposled jsme se při večeru chvál viděli ještě v době postní. Doba velikonoční je bohatá na mnohé výzvy k modlitbě. I proto by bylo škoda nesejít se ke společné modlitbě. V sobotu 29. 4. 2023 v 18:30 vás zveme na další společný Večer chvál v arciděkanském kostele Narození Panny Marie v Klatovech. Tentokrát vzhledem k týdnu modliteb za duchovní povolání a vzhledem k tomu, že se sejdeme v předvečer neděle Dobrého pastýře, budeme Večer chvál zaměřeni právě k těmto úmyslům. Přijďte Pána chválit za PASTÝŘSKOU SLUŽBU, kterou ve své církvi naplňuje.
POZORNA ČAS! TENTOKRÁT SE SEJDEME UŽ V 18:30!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *