Hlavní stránkaKnihovnaOstatníVývěska

Psychologická poradna na faře v Nýrsku

Od pondělka 3. dubna budeme na faře v Nýrsku realizovat psychologické poradenství a konzultační činnost určenou dospělým i dětem. Službu budou moci využívat farníci z klatovského a domažlického vikariátu, případně i další zájemci, pokud pro ně bude místo dosažitelné.  
Oblasti, v nichž bude možné obrátit se o pomoc:
problémy ve vztazích (partnerské krize, rozpad rodiny a rozvodové situace…), výchovné problémy dětí doma i ve škole (adaptace ve školním kolektivu, komunikační problémy, vývojové poruchy jako ADHD, poruchy učení, rizikové chování dětí…).

Jedná se o službu placenou s možností využití benefitního příspěvku VZP a dalších pojišťoven. 
Služba bude realizována v rozsahu jednoho dne v týdnu (pondělí v době od 8 do 17 h), a to vždy po objednání telefonicky či mailem. 

Poradenství bude provozovat Mgr. Hana Oravcová 
P. Ryszard

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *