MládežOstatníPozvánky na akce

Chválme Pána s Biblí

V pátek 6. 1. slavíme slavnost Zjevení Páně (Tří králové). Uměli by jste najít, kde se o této události dá dočíst? Samozřejmě i samotná událost, kdy se Pán Zjevuje světu je zevrubně popsaná ne jinde, než právě v Bibli, tedy v Písmu svatém. Umět říct, co všechno v ní najdeme je nejlépe možné, pokud ji máme přečtenou.

Samotná zkušenost s četbou člověka učí, že nestačí mít Písmo jenom přečtené. Ono nám křesťanům promlouvá do života denně. Žije-li člověk z Božího slova, pak určitě může mluvit i o potřebě Pánu denně děkovat a chválit ho.
Zvu vás na společný večer chvál, který bude probíhat v sobotu 7. ledna 2023 v arciděkanském kostele v Klatovech od 19-ti hodin. Přijďte se připojit ke společnému zpěvu chválových písní a ke společné modlitbě. A zároveň je možné požádat o přímluvnou modlitbu, nebo přistoupit ke svátosti smíření.
V průběhu večeru chvál bude zároveň požehnáno všem, kteří se rozhodnout zapojit do četby Písma svatého. A právě proto si nezapomeňte vzít sebou svou vlastní Bibli.

Těším se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *