Hlavní stránkaOhláškyOstatníPozvánky na akce

VÍKEND PRO BEZDĚTNÉ

Víkend pro bezdětné je setkáním párů, které touží po dítěti, ale to nepřichází. Víkend plný sdílení i ztišení, společenství, přímluvné modlitby i svědectví. Slovem k zamyšlení bude provázet P. Jan Maria Hanáček, O.Carm a modlitbě za uzdravení Jana Marková a Václav Čáp.

Součástí sobotního odpoledne bude také diskuze se čtyřmi manželskými páry. Jejich příběhy začaly stejně: nemohly mít miminko. Každý pár prošel úplně jinou cestu. V jejich svědectví se dozvíte, zda se stále nachází v labyrintu bezdětnosti nebo kudy se jim podařilo vyjít ven.

VÝVĚSKA

Bezdětnost se dotýká čím dál více párů. Akci pořádá Perinatální hospic Dítě v srdci.
Víkend pro bezdětné manžele
… pojďme chvíli společně labyrintem bezdětnosti…
10. – 12. 3. 2023
Karmelitánský klášter Kostelní Vydří

Více na webu ditevsrdci.cz/cz/vikend-pro-bezdetne 
Případně na FB https://fb.me/e/2ibuYZhvQ 
Bc. Vojtěch PeremskýKoordinátor vzdělávání 
Perinatální hospic Dítě v srdci, z.s.
Jiráskovo nám. 71, 517 41 Kostelec nad Orlicí
tel.: 604 780 219
e-mail: vojtech@ditevsrdci.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *